Шевченко повернеться до збірної України: президент УАФ – про становище Петракова

1572

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко розповів про спілкування з колишнім головним тренером нашої збірної і своїм кумом Андрієм Шевченком. Чиновник розповів, що у них є контакт, і ніхто зла не тримає.

Глава УАФ в інтерв’ю “Профутбол Digital” повідав, що з часом сподівається побачити Шевченка знову на чолі “синьо-жовтих”. Але для цього має пройти час, – пише Оbozrevatel.

“Нещодавно я його привітав з днем народження, а він – мене. Це життя. Ми спілкуємося, все добре. Сподіваюся, що Шевченко попрацює в різних системах футболу, і через деякий час ми обов’язково побачимо його тренером національної збірної.

Це – дуже яскрава фігура в світовому футболі. Буде корисно, щоб він отримав досвід в інших клубах або збірних і повернувся сильнішим, щоб наступного разу ми дійшли не до чвертьфіналу, а вже до фіналу і там боролася за перемогу на чемпіонаті Європи або чемпіонаті світу, – впевнений Павелко.

Шевченко залишив збірну України влітку.

Павелко вважає “некоректним” коментувати приставку “і. О.” у Олександра Петракова. “Підтверджую, що у нього дуже амбітні плани, і він бачить у збірній яскраву перспективу”, – стверджує глава УАФ.

Павелко не захотів розкривати фінансові деталі контрактів Шевченко і Петракова. Але зауважив, що всі сторони задоволені умовами, а з зарплат виплачуються податки.

Олександр Петраков

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини