Що українці шукали в Google цього року

262

Компанія “Google Україна” щороку представляє результати дослідження по пошуковій активності користувачів усього світу.

Google Zeitgeist – це топ запитів року за динамікою популярності. В рейтинги потрапляють запити, які протягом року зростали швидше за все. Вони показують сплески інтересу користувачів до подій, персон, тем, – пише Газета.юа.

Топ-запити року: Гра престолів 8 сезон; Зеленський; Юлія Началова; Заворотнюк; Результати виборів 2019; Децл; Чорнобиль; Дебати; Порошенко; Євробачення 2019.

Персона року: Володимир Зеленський; Анастасія Заворотнюк; Петро Порошенко; MARUV; Потап; Ігор Смешко; Ігор Коломойський; Біллі Айлиш; Валерій Легасов; Алла Мазур.

Втрати року: Юлія Началова; Децл; Алла Вербер; Люк Перрі; Карл Лагерфельд; Дарина Лук’яненко; Камерон Бойс; Віллі Токарєв; Сергій Доренко; Ірина Цивіна.

Фільм року: Джокер; Месники: Фінал; Аквамен; Воно 2; Поліцейський з Рубльовки. Новорічний свавілля; Король Лев; Одного разу в Голлівуді; Капітан Марвел; Захар Беркут; Як приручити дракона 3.

Серіал року: Гра престолів 8 сезон; Чорнобиль; Таємна любов; фортечна; ІП Пирогова; Школа. Випускний; жуки; Ніщо не трапляється двічі; Рання пташка; Молодіжка 6 сезон.

ТВ-шоу року: Євробачення 2019; Холостяк 2019; Оскар 2019; Право на владу; Голос країни 2019; Топ-модель по-українськи 3 сезон; Одруження наосліп 2019; Майстер шеф. Пофесіоналі; Танці з зірками 2019; Наречена для тата.

Купівля року: iPhone 11; автокрісло; МАУ квиток; Укрзалізниця квиток; бустер; IQOS; вентилятор; Україна Португалія квитки; електросамокат; Міні-кондиціонер

“Що таке?”: Томос; подагра; Формула Штайнмайера; вислови; Дебати; Сонний параліч; Зона 51; імпічмент; NFC; Мажоритарка.

“Чому?”: Чому падає долар ?; Чому помер Децл ?; Чому померла Юлія Началова ?; Чому Зеленський не прийшов на стадіон ?; Чому вибухнув Чорнобиль ?; Чому в Києві туман ?; Чому скисає молоко ?; Чому на Трійцю не можна купатися ?; Чому не можна ходити в туалет вночі ?; Чому не працює Інстаграм?.

“Як?”: Як зробити Інстаграм темним ?; Як видалити акаунт Інстаграм ?; Як дізнатися свій номер телефону ?; Як перевірити себе в списках виборців ?; Як кажуть тварини ?; Орхідея як доглядати ?; Як їсти авокадо ?; Як перевести гроші з телефону на телефон ?; Як зробити слайм без клею ?; Як зав’язати шнурки?