“Шахтар” готовий відправити свій літак за українцями, що залишилися в Ухані, – П’ятов

128

ФК “Шахтар” готовий відправити в місто Ухань літак, аби повернути додому українку, яка відмовилася від евакуації та залишилася в Китаї, бо не хотіла покидати там свого собаку.

Як передає “Новинарня” у п’ятницю, 21 лютого, із посиланням на пресслужбу футбольного клубу, про це розповів капітан цієї команди Андрій П’ятов.

“Вчора був важкий день, але ми слідкували за новинами. Зокрема, як наші громадяни поверталися з Китаю, з центру епідемії. Вони прилетіли до Харкова на борту SkyUp, авіакомпанії, яка є нашим партнером. Ми вдячні керівникам і пілотам за такий самовідданий вчинок. Також хочу підтримати усіх, хто повернувся і перебуває у Нових Санжарах”, – сказав П’ятов.

За його словами, ФК “Шахтар” готовий усі гроші, отримані під час продажу квитків на матч із “Бенфікою”, віддати на забезпечення комфортних побутових потреб для тих, хто перебуватиме на двотижневому карантині на Полтавщині.

“Вирішальний гол в останньому матчі забив Вітя Коваленко, він із Херсона, як і Настя Зінченко, дівчина, що залишилася в Китаї. Наш клуб, разом із його президентом Рінатом Ахметовим, виступили з ініціативою відправити свій літак, щоби забрати Настю й інших українців із Уханя”, – зазначив капітан “Шахтаря”.