Сестра розшукує брата, якого востаннє бачила півстоліття тому

1349

Олена Шевчук (на фото – «КП») із Гайворона розшукує рідного брата по батькові Сергія Козака, якого бачила майже п’ятдесят років тому ще маленькою дівчинкою. Розлучення батьків розділило й дітей. Нині жінка просить усіх небайдужих допомогти їй знайти рідну людину.

– Моя мама – Віра Камлюк 1938 року народження, раніше жила у Білорусії. Там вийшла заміж за Бориса Козака. Жили у військовому містечку біля селища Гатове, очевидно він був військовим. У них народився син Сергій, – розповідає «КП» скупу життєву історію Олена Шевчук.

Жінка каже, мама розлучилася з першим чоловіком і переїхала в Україну, а син Сергій лишився з батьком.

– Із моїх дитячих спогадів, Сергій шкутильгав на одну ногу, бо вона була трохи коротшою. Він, можливо, 1958-59 року народження, точно не знаю, – ділиться співрозмовниця «КП» і додає, мама потім ще виходила заміж. В Олени є ще середній брат, рідний по батькові, і молодший – по мамі. – Середній поїхав десь у Росію на заробітки і зник. А з молодшим ми спілкуємося.

Розповідаючи історію сім’ї, жінка каже, ніколи мама не згадувала і нічого не розповідала про першого сина Сергія.
– Не знаю, чому так було. Може така тема була, що про неї не говорили. Я маму за це не засуджую. Вона померла тридцять років тому, мені було всього двадцять. Може якби була старша, то більше б цікавилася, розпитувала, – скрушно нарікає Олена Шевчук і додає, дуже сподівається, що все таки розшукає старшого брата Сергія. – Вік у нього уже такий, що може допомога потрібна, та й треба тягтися один до одного, родичатися. Де він може бути, чи в Білорусії, чи в Україні – не знаю. Зараз роблю запити у Білорусь, може, там є якісь відомості.

Олена Шевчук сподівається, можливо, її брат Сергій Козак живе зовсім поряд – у Кіровоградській області.

– Може він живе в Кіровоградській області, хтось знає його. У нього особлива прикмета – з дитинства шкутильгає на ногу. Дуже сподіваюся, що хтось його знає і повідомить мені, – мріє жінка і просить повідомити будь-яку інформацію до редакції «КП».

Номери телефонів: (066)374-32-59, (097)614-19-29

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини