Робота метро по-новому: які вимоги висунули пасажирам

561

Опублікували правила поведінки у метро в Києві та Харкові. Його запустять з 25 травня. Співробітники метрополітену будуть стежити за дотриманням санітарних норм пасажирами.

Про це пише Газета.юа.

“Обмежень не планується, з понеділка, 25 травня, метрополітен буде працювати в штатному режимі із забезпеченням заходів безпеки, рекомендованих головним санлікарем і санітарним лікарем Києва. Також вчора внесли зміни в регламент роботи наземного транспорту – скільки передбачено сидінь, стоячі місця теж враховуються. Ми випускаємо на маршрути весь транспорт, який є, щоб протестувати та зрозуміти, які пасажиропотоки. Але остаточно стане зрозуміло, коли запуститься метро”, – розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондрієвський.

На вході в метро вимірювання температури проводити не будуть. Медичні рукавички у транспорті є рекомендацією, а не обов’язковою вимогою.

“Але масковий режим – обов’язковий. Чергові по станції будуть стежити за цим, і просити покинути вагони людей без масок”, – підкреслив він.