Київський метрополітен відновив свою роботу

670

Сьогодні, у понеділок 25 травня, свою роботу відновив метрополітен Києва. Напередодні відкриття у МОЗ нагадали рекомендації та правила користування метро, як для пасажирів, так і для працівників.

Усі, хто перебуває в метро, мають носити маски або респіратори та дотримуватись соціальної дистанції. Працівники метро повинні мати 5-денний запас масок, повідомив на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, –  пише Газета.юа.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв обіцяв, що столичне метро відновить роботу з “дотриманням усіх норм та регламентів”.

Для пасажирів метро діятимуть наступні правила:

— на вході до приміщення станцій мають забезпечити санітарний контроль пасажирів. У разі виявлення візуальних ознак гострого респіраторного захворювання — мають провести температурний скринінг,
— пасажири мають бути у засобах індивідуального захисту, а саме: у масках чи респіраторах,
— пасажири мають дотримуватися відстані не менше, ніж 1,5 метри одне від одного у чергах до кас, терміналів самообслуговування, на платформах та у вестибюлях.

Також після відновлення роботи метрополітену, у зв’язку з продовженням карантину — вагони та станції підземки будуть посилено дезінфікувати.

Окрім того, на інформаційних панелях розміщено важливі дані щодо необхідності звернутися до лікаря за перших симптомів респіраторного захворювання, “гігієни кашлю”, соціальної дистанції, маскового режиму, важливості використання рукавичок, миття рук після поїздок та уникнення доторків до обличчя.