Путін пророкує, що війна проти України буде тривалою

465

До результатів війни російськи диктатор зарахував “появу нових регіонів РФ”.

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що так звана “СВО”, а фактично широкомасштабна війна проти України, може затягнутися на тривалий термін.

Про це очільник Кремля заявив 7 грудня, – пише ТСН.

“Поява результатів спецоперції може бути тривалим процесом”, – заявив Путін.

Більше того, російський диктатор до результатів війни проти Україні записав “появу нових регіонів у РФ і перетворення Азовського моря на внутрішнє”.

Путін також вибухнув звинуваченнями на адресу Києва, що нібито Україна “б’є по житлових кварталах Донбасу, а міжнародні організації на це заплющують очі”, та допустив створення спільного органу чи держкомісії “щодо фіксації злочинів Києва”.

Війна проти України

Нагадаємо, 24 лютого РФ розпочала повномасштабну війну проти України. Путін оголосив про початок “СВО” з метою “денацифікації” та “демілітаризації” України. Відомо, що Росія планувала закінчити війну проти України за декілька днів, проте вона триває вже 10 місяць. Через провали на фронті, успіхи ЗСУ, втрату захоплених населених пунктів на Харківщині та Херсона Росія вже не говорить про заявлені на початку цілі. Більше того, вони постійно міняються.

До того ж, через значні втрати Путін був змушений оголосити часткову мобілізацію, яка викликала багато невдоволення серед населення. Офіційно мобілізація в РФ завершилися, але фактично вона триває.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини