Мера Чернігова Атрошенка на рік відсторонили від посади за вказівку водієві вивезти за кордон Tesla дружини

500

Конфлікт інтересів: мера Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від посади на рік за вказівку своєму водієві вивезти за кордон авто – Tesla – дружини

Про це інформує Державне бюро розслідувань, передає 24 канал.

“За матеріалами Державного бюро розслідувань Яворівський районний суд Львівської області визнав винним міського голову Чернігова Владислава Атрошенка у вчиненні адміністративного правопорушення – неповідомлення про наявність реального конфлікту інтересів”, – пише пресслужба.

Суд позбавив права Атрошенка обіймати посаду міського голови Чернігова впродовж 12 місяців, а також наклав штраф – 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Слідство встановило, що 15 вересня меру Чернігова вручили адміністративний протокол, який стосується конфлікту інтересів.

Повідомляється, що міський голова Атрошенко надав вказівку своєму водієві вивезти за кордон автомобіль, який належить дружині: “Це становило його приватний інтерес”.

“При цьому водію мера для цього оформили відрядження та виділили з бюджету кошти, у тому числі й на бензин”, – наголосили у відомстві.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини