Прийдемо в Херсон, Маріуполь, Крим – ЗСУ звільнять всі окуповані території, – Зеленський

678

Українські захисники понад 3 місяці героїчно борються з російськими окупантами. Вони звільнять усі міста, які ворогам вдалося загарбати, і там обов’язково замайорять українські прапори.

Про це 13 червня під час свого вечірнього звернення заявив президент Володимир Зеленський, повідомляє 24 канал. Глава держави зауважив, що Україна зараз має справу з абсолютним злом.

Українські захисники звільнять усі тимчасово окуповані міста

Зеленський зазначив, що українці не мають іншого вибору, ніж іти далі та звільняти всю нашу територію, вибиваючи російських окупантів з усіх областей.

“І хоча зараз ширина нашого фронту – вже понад 2,5 тисячі кілометрів, відчувається, що стратегічна ініціатива все ж за нами. Ми прийдемо в усі наші міста, в усі наші села, в яких поки що немає нашого прапора. Немає на адміністративних будівлях”,  додав президент.

Водночас глава держави впевнений, що українських прапорів в окупованих містах є вдосталь, проте вони наразі лежать в помешканнях мирних жителів.

“І ми їх уже бачили, коли люди протестували проти окупантів. І ми їх ще побачимо – побачимо всюди, коли повернемося”, – заявив Зеленський.

Президент наголосив, що ЗСУ обов’язково прийдуть у Херсон. Тоді звичайні містяни на вулицях зустрічатимуть українську армію.

“Провал окупантів, які намагалися святкувати так званий “день Росії”, тільки доводить, що Херсон – це українське місто. І херсонці святкуватимуть тільки українські свята”, – додав глава держави.

Він наголосив, що українські захисники прийдуть і в Мелітополь та повернуть мирному населенню можливість жити без страху.

“І, до речі, всі колаборанти, які погрожують зараз відібрати землю у фермерів у Мелітополі та в інших районах Запоріжжя, самі, дуже ймовірно, опиняться в цій землі”, – заявив президент.

Також наші бійці прийдуть у Маріуполь і вже втретє звільнять його від загарбників.

Маріуполь в 1943 році блискучою операцією звільнили від нацистів.

13 червня 2014 року місто вдруге звільнили, але вже завдяки мужності бійців полку “Азов” та інших підрозділів ЗСУ.

“Звільнений від бойовиків, які тоді ще не усвідомлювали повністю, для чого їх направляє російська держава. А зараз вони це бачать. Бачать спалений Маріуполь. Бачать, для чого туди прийшли росіяни. Але ми не дозволимо зробити це місто мертвим. Ми повернемо його. Обов’язково”, – наголосив глава держави.

Для цього нашим захисникам потрібна лише достатня кількість зброї. За словами Зеленського, партнери України її мають, тож уряд працює щодня, щоб з’явилася політична воля її надати.

“Ми прийдемо в Енергодар. І я хочу повторити кожному й кожній у місті, хто виходив на вулиці проти російських військових, хто відмовляється співпрацювати з окупантами й хто сьогодні нас чекає. Хочу повторити, що ми ні на день не забували про наш Енергодар”, – додав президент.

Окрім цього, ЗСУ звільнять від окупантів і Крим. Прапор України знову замайорить над Ялтою, Судаком, Джанкоєм та Євпаторією.

“І хай кожен з російських посадовців, хто захопив собі дорогоцінну землю в Криму, пам’ятає: це не та земля, де їм буде спокій”, – наголосив глава держави.

Зеленський додав, що наразі немає тієї людини, яка точно скаже, скільки часу триватиме шлях України до перемоги. Однак абсолютна більшість усвідомлює – саме таким є шлях нашої держави й саме так завершиться ця війна.

“Ми відбудуємо все, що зруйнували окупанти. Від Волновахи до Чорткова. Бо це – Україна. І це на нашу долю випало повертати й укріплювати”, – підсумував президент.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини