«Поваги і толерантності з мого боку досить!»: зятя Андруховича змусили в Буковелі закрити в готельному номері собаку, яка заважала арабам

14347

Українського поета, публіциста Андрія Бондара змусили у Буковелі закрити в готельному номері собаку, оскільки вона заважала туристам з Саудівської Аравії, які трапезували на природі. А на самого письменника і його супутників гості з Аравійського півострова реагували не зовсім адекватно.

Про це він розповів у авторській колонці видання «Збруч», – повідомляє Про Львів.

«Те, що задовольняє тебе, раптом ні сіло ні впало не задовольняє спочатку їхнього шестирічного хлопчика, який, наче нажахане оленятко перед лицем наглої смерти, демонстративно затуляється поліетиленовим пакетом від твоєї дружини, потім одну з його жінок, яка таки врешті-решт ловить на собі чийсь небажаний чоловічий погляд (“Подайте нам якусь ширму”), потім його, отця сімейства, якого не задовольняє твій “нечистий” собака в дружньому до собак готелі, тому ти мусиш зачинити його на всі замки в хаті, поки панове вечеряють на лоні…», – написав публіцист.

«Де та тонка риска, за якою погляд на одну з його дружин буде розцінений не як випадковий, а як навмисний, пожадливий чи й хтивий?», – запитує Бондар.

Чоловік зазначив, що українці у таких ситуаціях змушені поводитися, як бідні родичі, і схиляти голову перед чужими традиціями.

«Поваги і толерантности з мого боку досить. Я в себе вдома. Це мої цвинтарі з хрестами, мої церкви, мої люди, моя культура, зрештою. То чому це я мушу ховати очі від його жінки? Я мушу зненацька оволодіти витонченим мистецтвом ховати погляд? Чому моя дружина мусить почувати себе прокаженою у власній країні? Невже європейська жінка мусить улягати перед світом правил невідомого традиційного суспільства? Чому мій собака не має права побігати по лужку через те, що їхній Пророк тримав на руках кота?», – обурюється письменник.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини