“Порошенко теж думав, що зможе домовитися з Путіним”, – Луценко

761

Екс-генпрокурор Юрій Луценко впевнений, що президент Володимир Зеленський зараз йде шляхом свого попередника, Петра Порошенка, який також вірив в можливість домовлятися з лідером країни-агресора Володимиром Путіним.

Про це він заявив в ефірі “Радіо НВ”, передає Depo.ua.

Луценко впевнений, що кожен український президент вірив в те, що зможе домовитися з Путіним. Такий же шлях п’ять років тому пройшов президент Петро Порошенко, у якого була ілюзія щодо можливості домовитися з Путіним, який нібито не любив його попередника – третього президента Віктора Ющенка.

“Зеленський, як і багато-багато українських президентів до нього, мав ілюзію, що з Путіним можна домовитися. Всі українські президенти вважали, що Путін просто не любив попередника. Так вважав і Петро Порошенко. Я пам’ятаю його перші переговори з Путіним. Він також вважав, що Путін просто дуже не любив Ющенка, а в принципі – ми ж нормальні, ми просто українські патріоти, і з нами можна говорити, як з суб’єктом спільного життя”, – зазначив Луценко.

За його словами, на переговорах в Парижі Зеленський усвідомив головну істину – “Путін просто не розглядає Україну як самостійну державу, незалежно від того, хто президент”.

Луценко зробив акцент на тому, що президента Зеленського психологічно підготували до зустрічі з Путіним як члени його команди, так і опозиція, постійно повторюючи про неможливість перетину “червоних ліній”.

“Крім державницьких заяв на прес-конференції є підписаний документ чотирьох сторін, в якому згадується необхідність імплементації “формули Штайнмайєра” в український закон на постійній основі. Це є головним подразником в міжнародних дискусіях”, – додав Луценко.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини