“Попри саботаж з боку уряду, закон про захист української мови все одно діятиме й об’єднуватиме націю” – Княжицький

510

Наразі Кабінет Міністрів України саботує виконання норм закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Про це у суботу, 16 січня 2021 року, заявив народний депутат, головний розробник даного закону Микола Княжицький, передає Еспресо.TV.

“І хоча уряд закон саботує, не виконує його, не готує програму підтримки мови, не створив досі центри з вивчення мови , щоб допомогти громадянам, закон діятиме. Бо уряди відходитимуть, а українська мова – ні”, – зазначив політик у себе на сторінці.

Микола Княжицький нагадав про те, що відсьогодні сфера послуг має повинна працювати українською.

“Звичайно, якщо на прохання покупця продавець спілкуватиметься з ним англійською, російською чи угорською це не буде жодним порушенням. Але якщо відмовить в обслуговуванні українською – буде”, – пояснив нардеп.

Разом з тим, ці нововведення, як наголосив Княжицький покликані допомогти “пострадянським громадянам стати українцями”.

“Поступово пострадянські громадяни стають українцями, бо хочуть бути європейцями, а не совками. А ті, хто, живучи в Україні, українців ненавидить, програють у політичних судомах. Я чомусь вірю, що мова має об‘єднати не лише більшість громадян, а й відповідальних політиків з усіх політичних сил. Українська мова має зупинити російський газ, російську електроенергію і навіть російську армію. Бо у мові – сила духу народу”, – пояснив Микола Княжицький.

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.