Іграшки з логотипом армії Росії у NOVUS підкинув невідомий чоловік (відео 18+)

399

Напередодні у мережі з’явилося відео, на якому видно як у відомій мережі супермаркетів NOVUS нібито продають новорічні кульки з логотипом армії Росії. В адміністрації магазину спростували цей факт і наголосили, що іграшки підкинув невідомий.

На підтвердження цього факту адміністрація оприлюднила відео з камер спостереження. Представники мережі підкреслили, що NOVUS не продає подібний товар, передає 24 канал.

На відео чітко видно як один з відвідувачів ходить поруч з полицею непродовольчих товарів, а потім нахиляється та кладе скандальні іграшки на полицю.

“Чоловік, що приніс із собою іграшки, зняв відеозапис із наклепом на супермаркет, нібито той продає даний товар покупцям. Наразі даним відеозаписом вводять в оману наших шановних клієнтів” – заявили в адміністрації супермаркету.

Невідомий чоловік підкинув іграшки у супермаркет: дивіться відео NOVUSу (нецензурна лексика, 18+)

Позиція NOVUS

У коментарі 24 каналу представники мережі підкреслили, що NOVUS не продавав новорічні іграшки з логотипом армії Росії. Ба більше, мережа ретельно підбирає кожну позицію, яка потрапляє на полиці.

“Це очевидна провокація. І це зрозуміло як ЗМІ, так і клієнтам” – зазначила PR-директорка Христина.

Вона додала, що у розпорядженні адміністрації є відеодокази злочину. NOVUS планує звертатися до поліції, аби вже правоохоронці встановлювали особу зловмисника.