“Подивилася на “Квартал 95” поза сценою: Мендель розповіла про свою роботу із Зеленським

1139

Українська журналістка та прес-секретарка Президента Володимира Зеленського Юлія Мендель на своїй сторінці у Facebook розповіла, як це бути речником Володимира Зеленського:

“Як це бути речником Володимира Зеленського?
Це коли починаєш суботу о 7 ранку, летиш у Запоріжжя, потім гелікоптером – у Маріуполь. І тут разом з Президентом Володимир Зеленський :
* Відкриваєш центр розмінування. Уявіть – понад 7 тисяч квадратних кілометрів на Донбасі, що під контролем України, забруднено вибухонебезпечними предметами. У новому центрі не лише нове сучасне обладнання, а й рОботи. Завдяки цьому ми можемо зберегти життя. Сьогодні ми спостерігали за співпрацею роботів та людей, коли нам показували розмінування машини. Це вже крок у майбутнє. І сьогодні новий центр – це практичний крок, потрібний Україні.
* Відвідуєш підписання контракту на $25 мільйонів інвестицій. Інвестиції ідуть від французької компанії, яка не хотіла бути в Україні, бо не порозумілася з якоюсь із попередніх влад. В цілому цей проект матиме ще два приблизно такі ж транші. Що він дасть? Зменшить споживання енергії на Маріупольському підприємстві, кількість викидів (наприклад, пилу до 90%, сполук сірки на 43%). Для впровадження проекту створять 1000 робочих місць. Ми очікуємо, що ці інвестиції в цілому вплинуть позитивно на екологічну ситуацію в Маріуполі. Адже перше, що тут говорять місцеві – важко дихати, серйозне забруднення.
* Поговорили з малим та середнім бізнесом. Хочуть дорогу Маріуполь-Запоріжжя, аеропорт, бетонні дороги.
Подивилася на «Квартал 95» поза сценою, вижила проходку в люди. Повернення в Київ о 22:00. Це якщо виникають питання, як це – бути речником Президента Зеленського.”

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти думку авторів. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини