“Чесно, мені все одно!”: Зеленський висловився про українську мову на Донбасі (відео)

1274

Президент України Володимир Зеленський під час візиту до Маріуполя привітав жителів міста з річницею визволення міста від окупації.

Зеленський привітав людей і подякував їм за те, що вони зберегли місто, особливо військовослужбовцям і добровольцям, які захищали Маріуполь, передає Обозреватель.

“Ви – вільні люди, ви справжні українці! Дякую вам за те, що зберегли Маріуполь. Маріуполь – це Україна! Мені, чесно вам скажу, абсолютно все одно, якою мовою говорите, ви завжди українці, ми всі один одного розуміємо. Я упевнений, що на нас ніяка пропаганда не буде поширюватися. Ви сильні люди”, – сказав президент.

“Я радий, що сьогодні стільки красивих і різних людей, різного віку, які розмовляють різними мовами. Різні люди різного зросту, але всі світлі і справжні українці, щасливі. Я знаю тільки, що потрібен ще аеропорт, потрібна дорога. Друзі, все що зможемо – будемо робити. Ви кращі!” – додав Зеленський.

Выступление Президента Украины Владимира Зеленского в Мариуполе на Театральной площади

В прямом эфире трансляция выступления Президента Украины Владимира Зеленского в Мариуполе на Театральной площади. Напомним, что глава государства посетил приморский город в связи с пятой годовщиной освобождения Мариуполя от оккупации

Gepostet von mrpl.city am Samstag, 15. Juni 2019