Подарунок Зеленському від Путіна: Олег Сенцов прокоментував своє звільнення з полону

2902

Колишній політв’язень, режисер Олег Сенцов прокоментував власне звільнення з російського полону, назвавши його подарунком Володимиру Зеленському від його російського колеги Володимира Путіна.

Це робилося, аби схилити Зеленського на якісь поступки, розповів Сенцов в інтерв’ю журналістці Яніні Соколовій,  – пише Газета.юа.

“Я сказав дякую Зеленському першому, коли зійшов “з небес на землю” і потиснув йому руку. Дійсно, я йому вдячний за це, він зробив це, “останню милю”. До цього робили п’ять років – і Порошенко, і активісти, пересічні громадяни, європейські політики. Зеленський пройшов “останню милю”. І всі розуміють, що це робив Путін йому – дав цей подарунок, щоб його заманити. Це така приманка, щоб він пішов на більші перемовини, чогось віддав. Це було зрозуміло. Але я не буду мовчати, я буду казати, як воно, ніхто мені рота не закриє”, – сказав Сенцов.

Він додав, що мав дві зустрічі з Зеленським, одна з яких – одразу після звільнення, біля літака. Він також стверджує, що не хоче зустрічатися з президентом, бо “не зможе нічого йому донести”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини