“Піду, якщо попросять дружина, Зеленський і Шмигаль” – Денис Малюська про можливу відставку

900

Міністр юстиції України Денис Малюська заявив, що поки не збирається у відставку. Однак, за його словами, готовий це зробити, якщо попросять три людини.

Йдеться про його дружину, президента України Володимира Зеленського і прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Про це Малюська сказав в ефірі телеканалу “Україна 24”, – пише Оbozrevatel.

Він зазначив, що з названими людьми таких розмов не було, а якби були, то вже б “збирав речі”. “Але, тим не менше, розмов про відставку не було, прохань не було, я поки ще відчуваю в собі сили трошки попрацювати”, – сказав Малюська.

Міністр додав, що не тримається за крісло, і говорив про це з першого дня. Він наголосив, що рішенням парламенту безумовно піде у відставку.

Відзначимо, що міністр юстиції України Денис Малюська, якому вдається залишатися в цьому кріслі, незважаючи на зміну керівництва уряду, асоціюється в українців ні з чим іншим, як із тюрмами і СІЗО. Він їх ремонтує, продає і навіть власноруч розмальовує.

У “Слузі народу” вже заговорили про те, щоб призначити нового міністра на місце Малюськи, адже він забув, що сфера його відповідальності набагато ширша.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини