Білодід залишилася без “золота” на Олімпіадi-2020

1833

Українська дзюдоїстка Дар’я Білодід не вийшла в фінал олімпійського турніру у ваговій категорії до 48 кг і у втішному фіналі побореться за бронзову медаль Токіо-2020.

В 1/2 фіналу 20-річна киянка поступилася місцевій спортсменці Фуна Тонакi, – пише Оbozrevatel.

Вже на 1-й хвилині наша співвітчизниця вдало зайшла на прийом, однак судді не стали оцінювати цю дію.

Активні дії японки і домашнє суддівство призвели до того, що Дар’ї показали перше попередження (шидо).

Дар'я Білодід у поєдинку з Фуна Тонакi

Японка дуже активно атакувала, пiдтискаючи нашу співвітчизницю, але водночас теж заробила шидо. Було помітно, що Тонакi володіла невеликою перевагою в позиційній боротьбі.

В основний час не було визначено переможця, а в додатковий сильнішою стала Тонакi, уклавши українку на лопатки та утримуючи її впродовж необхідного часу.

За бронзову медаль Білодід буде боротися із Шірою Рішон з Ізраїлю. Початок о 12:10 за київським часом.

Нагадаємо, що на шляху до чвертьфіналу Білодід перемогла представницю Сербії Міліцу Ніколіч, а в 1/4 здолала Катарину Косту з Португалії.