Петро Порошенко запропонував ввести 50% податкові пільги бізнесменам, які повернуться в Україну

1179

П’ятий президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час виступу на Форумі “Від фундаменту державності до України майбутнього” у Харкові запропонував план економічного зростання України.

Порошенко наголосив, що ВВП України має зростати не менш ніж на 8% у рік, тоді відчутно зростатиме і добробут громадян, – пише Оbozrevatel.

“Якщо ви хочете, щоб розвивалась наша економіка, щоб ми рухалися в Європу не тільки у відосиках, а реальними конкретними кроками, що нам треба робити? Нам треба створювати такий самий інвестиційний клімат і таке саме податкове законодавство, як в країнах наших сусідів – Румунії, Болгарії, Польщі, Чехії”, – зазначив Петро Порошенко. Його процитувала пресслужба “Європейської Солідарності”.

“Ми зацікавлені, щоб українці поверталися в Україну. Кваліфіковані, з грошима, створювали нові виробництва. В Польщі практика – до 50% податкових пільг, якщо ти після 3 років за кордоном повернувся сюди і заснував своє виробництво. Будемо вносити”, – сказав п’ятий президент.

“Абсолютний захист від силовиків. Забрати ті ганебні повноваження в Служби безпеки, прокуратури, поліції, служби економічної безпеки, податкової. Те, що вони обіцяли і не зробили”, – зауважив лідер “Європейської Солідарності”.

“Зробити податок на виведений капітал. Те, що ми вимагали. Якщо людина вкладає кошти в розвиток виробництва – не треба з нього брати податки”, – наголосив Порошенко.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини