Першим розповів про авіаудари по Маріуполю: під Бахмутом загинув музикант Данило Подибайло

965

На жаль, Україна у війні проти Росії втрачає своїх найкращих доньок і синів. Стало відомо, що під Бахмутом загинув поет і музикант Данило Подибайло з Маріуполя.

Про це пише 24 канал, посилаючись на 0629

Він боронив Україну у складі Тероборони. До цього допомагав нашим військовим у Маріуполі.

Йому було всього 26

Життя нашого захисника обірвалося, коли йому було лише 26 років. Ворог убив його у Кліщіївці.

Зауважимо, що Данило – син Марії Подибайло, котра є не лише відомою волонтеркою. Вона ще і створила та очолила громадський центр “Новий Маріуполь”. Хлопця жартома називали “сином полку”. А все тому, що він практично не ріс вдома, проводячи свій час у громадському просторі.

Данило був патріотом змалечку. Він брав участь у мітингах, писав пісні. Також буквально “рвався” йти та обороняти рідну землю. Запам’ятався він багатьом у той момент, коли взяв гітару та співав на проукраїнських мітингах у Маріуполі.

Яке щастя було тебе мати своїм сином! Дякую, що залишив мені так багато світла. І тепла… Не завдання прожити 26, 33, 75, 124 роки. Завдання прожити. Щоб було про що. А тут ти майстер спорту, – сказала Марія Подибайло, прощаючись з сином.

Жителі міста його добре знали

І хоч Данило не був професійним музикантом, маріупольчани його добре знали. Він завжди брав участь у концертах, а також про нього розповідали на телебаченні.

Журналісти розповідають, що він був музикантом, співаком, поетом, а також письменником. Крім того, мрія видати свої книжки, які мали б такий же глибокий зміст, як і він сам.

А ще він був одним з найкращих у Маріуполі майстрів з освітлення сцени та звукорежисером. Ба більше, вивчав IT. Після війни він мріяв запустити власний стартап.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини