Боронив країну разом із синами: під Бахмутом загинув воїн з Прикарпаття

1081

У кровопролитній війні, яку розв’язала Росія, гинуть найкращі сини та доньки. Україна 1 червня втратила ще одного Героя – під Бахмутом загинув 50-річний Микола Бомко.

Про це пише 24 канал, посилаючись на Болехівську міську раду

До початку повномасштабного вторгення чоловік працював у Держприкордонслужбі. Від 24 лютого 2022 року Герой боронив країну разом з двома синами.

Країна продовжує втрачати найкращих

Миколі Бомко нещодавно виповнилося 50 років. Він народився на Вінниччині, проте з дружиною довгий час жили у Дрогобичі, де виховували 2 синів. Герой був прикордонником і працював на пункті пропуску Рава-Руська. Останні кілька років жили у місті Болехов Івано-Франківської області.

З початком повномасштабного вторгнення Микола разом стали на захист країни. Воїн служив штаб-сержантом, головним сержантом 1-го взводу оперативного призначення 8 роти оперативного призначення (на БТР) 3-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України. На жаль, Герой загинув 1 червня поблизу населеного пункту Спірне Бахмутського району.

Це непоправне горе для всіх нас, адже країна продовжує втрачати найкращих своїх синів. Болехівська територіальна громада в скорботі. Кожна втрата – це невимовний біль, який роздирає душу… – висловили співчуття у громаді.

Наразі дата, час зустрічі та коли відбуватиметься похорон – невідомо. У міськраді повідомлять деталі додатково згодом.

У боях за Україну загинув Микола Бомко

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини