Перший в історії чемпіонат Європи серед учасників бойових дій проведуть у Києві

1060

Фінал зіграють 2 червня на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

З 30 травня по 2 червня  2019 року в місті Києві відбудеться перший в новітній історії футболу чемпіонат Європи серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни ЧЄ УБД – 2019.

Про це повідомляє Укрінформ.

Організатором першого чемпіонату Європи серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» та за підтримки Футбольного клубу «Динамо» (Київ) і Федерації футболу України.

Всеукраїнська ветеранська громадська спілка – Федерація футболу учасників АТО, маючи вже п’ятирічну масштабну всеукраїнську футбольну історію, виходить якісно цього року і на міжнародну футбольну арену. На запрошення Федерації футболу учасників АТО відгукнулися збірні команди ветеранів війни з футболу Норвегії, Данії та Грузії, які планують прийняти участь в цьому чемпіонаті.

Програма чемпіонату:

31 травня об 11:00 на тренувальній базі «Динамо» в Конча-Заспі відбудеться відкриття та матчі першого туру.

1 червня на тренувальній базі «Динамо» в Конча-Заспі зіграють матчі другого туру.

2 червня о 08:00 біля стін Михайлівського собору молебен вшанування пам’яті по загиблим за Україну в російсько-українській війні 2014-2019 рр.

2 червня з 09:00 фінальні матчі та нагородження переможців першого ЧЄ УБД-2019 на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини