Папа Римський в 2022 році може відвідати Україну – ЗМІ

966

Наступного 2022 року в Україну, ймовірно, приїде Папа Римський Франциск. Однак точна дата візиту Святійшого в нашу країну наразі невідома.

Про це розповів архієпископ-митрополит Львівської архиєпархії Римо-католицької церкви Мечислав Мокшицький в інтерв’ю Католицькому інформагентству KAI. При цьому архієпископ не уточнив деталей можливого візиту Папи Римського, – пише Оbozrevatel.

“Я дізнався, що Святіший Отець планує такий візит в наступному році”, – сказав Мокшицький.

Архієпископ також згадав перший і поки що єдиний приїзд Папи Римського в Україну. Від візиту Іоанна Павла II в нашу країну вже пройшло 20 років.

“Ми вдячні Богу, тому що в цьому році ми змогли відзначити 30-ту річницю поновлення структур Римсько-католицької Церкви Святішим Отцем Іваном Павлом II, а також за його паломництво в нашу країну – Львів і Київ 20 років тому”, – зазначив Мокшицький.

За словами архієпископа, Римо-католицька церква в Україні зараз переживає період розквіту.

“Щороку ми створюємо один-два приходу. В цьому році ми освятили закритий монастир сестер-бенедиктинок. Минулого року ми освятили чотири нові церкви. Цього року перед Різдвом буде освячена церква, побудована батьками-паллотинами в Брюховичах (селище міського типу під Львовом – ред.) Зараз ми будуємо дві церкви та подаємо заявку на ще одну земельну ділянку на околиці Львова”, – розповів Мокшицький.

При цьому архієпископ РКЦ назвав створення Православної церкви України “дуже позитивним кроком”.

Мокшицький також розповів про ставлення РКЦ до війни на сході України. За його словами, Римо-католицька церква організовує допомогу потерпілим та їхнім родинам.

“На жаль, ситуація в Україні все ще дуже складна. Цього року, 24 серпня, ми відзначали 30-ту річницю незалежності України. Про війну, що триває на сході, багато говорилося, адже щотижня гинуть два-три українських солдатів. Наша Церква, особливо Харківсько-Запорізька єпархія, єпископ Павел Гончарук та єпископ Ян Собіло, намагаються організувати, наскільки це можливо, гуманітарну допомогу, щоб забезпечити цих людей базовими умовами життя. Ми звертаємось до інших організацій, до наших братів у єпископаті, до Святого Отця, до Святого Престолу, щоб втрутитися, щоб нарешті прийшов мир і запанував в Україні”, – каже Мокшицький.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини