Онука Дмитра Павличка присвятила померлому дідусю зворушливий пост та показала рідкісні сімейні фото

3982

Відома українська видавниця Дана Павличко присвятила в соцмережах зворушливий пост своєму померлому дідусеві – легендарному автору, поету-шістдесятнику та одному з організаторів українського національного руху Дмитру Павличку. Його не стало у неділю, 29 січня, на 94-му році життя.

Внучка знаменитого діяча показала рідкісні сімейні фото з дідусем. Їх вона розмістила на особистій сторінці в Instagram, – пише OBOZREVATEL .

“Дмитро в раю. Таких людей уже не роблять. Наші стосунки ніколи не були простими. Ми сварились. Завжди мирились. Найкращі дні були спокійні, з дітьми. Війна забрала у нас 11 місяців і пережити це найважче”, – щемливо підписала кадри Дана.

На допис відреагували представники шоу-бізнесу та просто шанувальники творчості Дмитра Васильовича. Так, співачка та модель Даша Астаф’єва написала: “Співчуття сім’ї та тобі”.

Інші коментатори залишали: “Він прожив фантастичне життя, а ти його продовження! Тому ми знаємо, що наші близькі завжди живі”, “Щирі співчуття Вам і всій родині. Україна оплакує свого великого поета… Вічна пам’ять”, “Дано, щирі співчуття! Я знала Вашого дідуся особисто. Познайомилася з ним та його дружиною в Братиславі, коли працювала в 1997 році на Радіо Свобода. Він допоміг мені зробити австрійську візу. Дуже хороша людина. Дуже цікаво було спілкуватися. І його вклад в нашу літературу та культуру – надзвичайний!”, “Хай світла пам’ять про нього збільшує відсоток раю тут в нас”.

Онука Дмитра Павличка присвятила померлому дідусю зворушливий пост та показала рідкісні сімейні фото

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини