Італія відмовилася дати Україні зброю для наступу, але пообіцяла захистити незалежність

544

Італія не планує постачати Україні наступальну зброю, але допомагає з озброєнням для оборони, заявив глава МЗС країни Антоніо Таяні. Він сказав, що Італія не воює з Росією, а допомагає українцям захистити власну незалежність.

Про це пише OBOZREVATEL

Відповідні заяви міністр закордонних справ країни зробив в ефірі вечірнього ток-шоу на телеканалі Rai. “Ми не воюємо з Росією, ми нічого не маємо проти російського народу, ми просто захищаємо незалежність України”, – цитує політика La Stampa.

Він назвав ситуацію в Україні складною й запевнив: “Ми всі працюємо на досягнення миру”.

“Ми маємо зробити все, щоб гарантувати незалежність України, це дозволило б Україні сісти за стіл миру з росіянами. Зрештою, Зеленському та Путіну доведеться сісти “за цей стіл”, – продовжив Таяні.

За його словами, Італія готова допомагати ЗСУ з оборонним озброєнням. “Але ніколи не відправимо наступальне – ми не перебуваємо в стані війни з РФ. Ми тільки захищаємо незалежність України”, – сказав глава італійського МЗС.

Особливу увагу, на його думку, треба приділити окупованій Запорізькій АЕС, бо “якщо ракета прилетить на завод, то прийде божий гнів”. Таджані додав, що також важливо працювати над тим, щоб зернові коридори “залишилися відкритими”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини