Олег Сенцов вперше зізнався, як познайомився з дружиною Веронікою

723

Історія кохання відомого українського режисера Олега Сенцова стала справжньою несподіванкою як для нього, так і для його дружини Вероніки.

Відомий український режисер і колишній політв’язень Кремля Олег Сенцов не надто полюбяє ділитися подробицями особистого життя, – пише ТСН.

Тож новина про те, що на початку липня знаменитість одружився, стала справжньою несподіванкою. Нині про дружину режисера мало що відомо, а також і їхню історію кохання.

Олег Сенцов з дружиною / © Севгіль Мусаєва / Facebook

Та, як розповів Сенцов, з Веронікою він познайомився за кордоном. Відтоді почали спілкуватися все частіше й частіше. Коли кохана Олега повернулася до України, відтоді між ними зав’язався роман.

“Я не дуже люблю розповідати про своє особисте життя. Але скажу, що ми познайомилися за кордоном на конференції у сфері правозахисту. Відтоді почали спілкуватися, а потім Вероніка повернулася в Україну. І так усе якось вийшло”, – розповів режисер “24 Каналу”.

Олег Сенцов з дружиною / © facebook.com/oleg.sentsov

Та, як зізнається Сенцов, їхня історія набагато більш романтична. Та він не вміє розповідати любовні історії.

“Я не дуже вмію розповідати любовні історії”, – додав Сенцов.

Нагадаємо, від початку повномасштабної війни Росії проти України Олег Сенцов пішов воювати. Наразі режисер перебуває на південному сході України. Він долучився до загону спецпризначення.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини