Одним ударом HIMARS знищено три роти росіян: деталі удару по Трудівському біля Волновахи

378

Збройні Сили України, імовірно, завдали удару по полігоні на окупованій частині Донецької області, де в цей час вишикували російських солдатів. Кількість ліквідованих загарбників перевалила за 60.

Дані про втрати поки не остаточні. Водночас російські телеграм-канали поширили фото з місця удару, і кадри говорять самі про себе, – пише 24 канал.

“Всю роту роз***рили, по ходу 4-та. Та там п*зда народу. Просто п**дець, дві роти на х*й”, – описує свої враження окупант з місця подій на одному з поширених відео.

Повідомляють, що російська армія могла втратити відразу три роти.

“Три роти росіян чекали на прибуття командувача 29-ї армії Східного військового округу, генерал-майора Олега Мойсеєва і дочекалися HIMARS”, – пише Петро Андрющенко, радник міського голови Маріуполя.

Три роти росіян знищено одним ударом

Російська служба ВВС пише, що в момент удару на полігоні на шикуванні перебували військовослужбовці 36-ї гвардійської мотострілецької бригади (військова частина 06705), постійним місцем дислокації якої є місто Борзя Забайкальського краю.

У момент удару військовослужбовці 4, 5 та 6-ї роти цієї бригади були вишикувані на полігоні та чекали на прибуття командувача 29-ї армії Східного військового округу, генерал-майора Олега Мойсеєва.

“Вишикували в чистому полі командири“, – цитує видання російського вояку, який вижив і був на місці події.

Видання зазначає, що має більше ніж 10 фотографій та відеозаписів з полігону, зроблених одразу після удару, на яких зображено десятки загиблих.

Загалом, за різними оцінками, у тому числі самих військовослужбовців 36-ї бригади, внаслідок удару могли загинути щонайменше 60 людей, – ідеться у статті.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини