НСЖУ закликала прессекретарку Зеленського вибачитися перед журналістами за “некоректну поведінку”

898

Юлія Мендель та Офіс президента повинні переглянути ставлення до журналістів.

Національна спілка журналістів України звернулася до Офісу президента та прессекретарки президента Юлії Мендель із закликом переглянути ставлення до журналістів, вибачитися за “некоректні заяви та прикрі ситуації, які трапилися”, – пише ТСН.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова НСЖУ Сергій Томіленко.

“Прессекретар президента не має права фізично перешкоджати роботі журналістів. Чи дружні обійми, чи відштовхування-відтягування – це не та поведінка, з якою журналісти мають миритися”, – наголосив він, висловивши солідарність із журналістами програми “Схеми: корупція в деталях” і американським журналістом Крістофером Міллером, який працює в Києві для “Радіо Свобода”.

На думку Томіленка, перешкоджання журналістській діяльності – найгірша з можливих реакцій влади.

“Влада в усьому світі шукає формати уникання неконтрольованих контактів із незалежними журналістами. І це природньо. Чиновник (як і кожна людина) боїться незручних запитань. Нова владна команда має будувати коректні стосунки із журналістами, визнаючи, що спілкування із незалежними медіа – це важливий обов’язок демократичної влади, відповідальної перед громадянами”, – резюмував голова НСЖУ.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини