“Це не важко, це весело”: тернополянка виховує дві пари двійнят і 3-річну дівчинку (відео)

923

Тернополянка народила дві двійні і дівчинку. І це лише за 5 років подружнього життя. Тетяна Чопик активна дружина, розвиває дітей, та планує реалізовуватися в інших сферах.

Цьогоріч Тетяна вирішила брати участь у проекті BestMamaFest. Номінацію, яку обрала для себе – “Мама з великим серцем”, адже каже, її любові вистачає на чоловіка, діток, родину і ще й оточуючих, – пише 0352.ua.

Тетяна Чопик – молода багатодітна мама. У неї 5 дітей – три дівчинки і два хлопчики. Причому у сім’ї дві пари двійнят, і 3-річна дівчинка. Жінка каже, що виховувати стільки дітей їй і чоловікові тільки в радість. Нещодавно молода мама вирішила брати участь у фестивалі BestMamaFest. Тетяна розповідає, що обрала номінацію “Мама з великим серцем”, тому що, зізнається, дарує любов всім своїм дітям, залишається ще й для оточуючих.

“Це не важко, це весело. Це стимул рухатися далі, щось робити, розвиватися, щоб дати їм якомога більше, щоб їх виховати якомога краще. 5 дітей- це не обуза, 5 дітей – це стимул”, – каже номінантка премії “Найкраща мама Тернопілля 2019” Тетяна Чопик.

Сім’я Чопик дуже хотіла дітей, в 2014 народилися перші двійнята. Зізнаються, спершу було важко поєднувати роботу і виховання, і раптом сюрпризом для жінки стала звістка про третю дитину. Народила, і з часом Тетяна звикла до такого темпу. Пригадує, почала вмовляти чоловіка Олега на ще одну дитину. І народилася знову двійня. Найстаршим 5 років, середній донечці 3, а наймолодшим двійнятам – лише 7 місяці. Тепер весь свій час жінка приділяє дітям. Розповідає, що хатніми справами займається лише вночі.

“Все вночі роблю. З найменшими вдень неможливо нічого зробити. Мультиварки мене рятують, посудомийка, робот-пилосос, це такі гаджети, девайси, які мамі полегшують життя. І все після їхнього відбою, коли вони лягають спати, тоді в мене починається домашня робота”, – каже Тетяна Чопик.

Всі діти між собою дружні, допомагають мамі, старші слідкують за молодшими. Якщо довго не бачать один одного, то сумують. А Тетяна каже, мама вона не сувора, але старається бути авторитетом для дітей та виховує в них самостійність.

“Перш за все, для мене як багатодітної мами, дуже важлива самостійність дітей. Щоб вони могли висловити свою точку зору, щоб вони вміли робити вибір і щоб вони вміли сказати “Ні”, – додає Тетяна.

Тетяна з чоловіком Олегом стараються всебічно розвивати дітей. Старші ходять в естетичну школу розвитку, на танці та гімнастику. Середня донечка Аня полюбляє співати і часто тішить свою сім’ю домашніми концертами. Традицією сім’ї Чопик стали сімейні вечері та поїздки в гості до родини. А як конкурсантка Best Mama Fest – Тетяна каже, для неї дуже важливо показати, що з дітьми можна розвиватися, працювати, подорожувати і жити повноцінним життям. Та головне – давати їм любов, аби виростити людяними.

Детальніше дивіться у відео “Т1”.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини