“Нічого не пам’ятаю”: українець у Польщі витратив у стриптиз-барі 800 тис. грн

2292
фото: Depositphotos

Потерпілий припускає, що йому в напій щось підсипали.

Український заробітчанин у Польщі витратив за вечір у стриптиз-клубі Варшави 120 тисяч злотих, а це 806 404 гривні. Чоловік зізнається, що навіть не пам’ятає, як витратив усі гроші.

Про це пише Mukachevo.net.

Чоловік на ім’я Петро розповів, що того вечора випивав з друзями. Коли компанія проходила повз go-go клуб, красиві дівчата запросили їх усередину.

“Одна з них побачила, що ми трохи випили, і запитала, чи ми хочемо продовжити цей приємний вечір. Вона також гарантувала нам, що перший напій буде безплатний”, – згадав потерпілий.

До відвідувачів підсіло кілька дівчат, а потерпілого запросили до якоїсь VIP-зали. Що було далі – чоловік не пам’ятає. Припускає, що хтось із дівчат або працівників закладу міг підсипати якусь речовину йому в напій.

“Підозрюю, що мені щось підсипали в напій, і я перестав розуміти, що роблю. Мені підносили термінал, щоб я вводив PIN. Які там були суми – я не розумів. Майже всі гроші, які були на рахунку, зникли. Залишилось лише 400 злотих”, – прокоментував чоловік.

Клуб надав запис із відеокамер як доказ, що Петра ні до чого не примушували. Як результат, прокуратура відмовилася порушувати справу, а суд відхилив апеляцію.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини