“Немає коштів… Нема за що везти”: тренер української легкоатлетки прокоментував скандал з його відсутністю на Олімпіаді-2020

4080

Тренер української легкоатлетки Марини Кіліпко Віктор Шевцов розповів, що незадовго до старту Олімпіади в Токіо його підопічна встановила національний рекорд на змаганнях у Луцьку. Після цього до нього підійшла старша тренерка збірної та повідомила йому, що він їде на Ігри.

В інтерв’ю виданню “Суспільне Спорт” наставник стрибунки з жердиною зазначив, що, незважаючи на її слова, він нічого не знав про виліт до Японії, оскільки не був доданий до групи олімпійців. Кіліпко спробувала вирішити це питання, але до офіційних списків Шевцова так і не додали.

“На змаганнях у Луцьку, коли Марина встановила національний рекорд, відразу старший тренер підійшов: “Ви їдете на Олімпійські ігри”. Я кажу, що жодної інформації немає щодо вильоту, куди? А вона каже: “Та в групі все написано”. А в групі, як виявилося, мене немає. Марина зателефонувала головному тренеру. Каже: “Сашо, що таке? Чому немає Віктора Івановича? “І він відповів, що “не турбуйся, будемо намагатися вирішити цю ситуацію”, – розповів Шевцов.

У коментарі інформагентству УНІАН тренер заявив, що ця розмова відбулася за 10 днів до Олімпіади в Токіо.

Віктор Іванович також поділився інформацією про проблеми з фінансами у Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ).

“Я знав, що фінансова ситуація дуже складна у федерації. Там скоротили ставки у спортсменів і так далі, тобто з фінансуванням це пов’язано. Якби я знав, що мене не беруть, звичайно, я сам би дзвонив і домагався того, щоб мене взяли. Я так припускаю, що немає коштів. Нема за що везти. Результат міг би змінитися, але на місце не вплинути”, – підсумував він.

Нагадаємо, що на ОІ в Токіо Кіліпко посіла п’яте місце, а потім не зуміла стримати сліз, коментуючи свій виступ. Вона розповіла, що її тренера не взяли на Олімпіаду-2020.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини