«Нема грошей – помpи»: Гвоздьова зі сльозами на очах поскаржилася на українських лікарів

57390

Ілона Гвоздьова поскаржилася на українські лікарні та лікаря. Українська танцівниця розповіла, що їй довелося зіткнутися з жахами медицини на собі та своїй дитині.

Про це Гвоздьова розповіла на своїй сторінці в Instagram, передає РБК-Україна.

“Є гроші – живи. Немає грошей – помри. Приблизно таке жахливе становище зараз в нашій країні. Вчора я відчула на собі та своїй дитині всю нашу систему надання першої невідкладної допомоги й відчула себе перший раз в житті безпорадною в нашій країні!” – написала танцівниця.

Вона зазначила, що моторошно усвідомлювати, що всім наплювати, а здоров’я дітей знаходиться тільки в руках батьків і волі Божої.

Рівень медичної освіти низький і наші фахівці у сфері медицини розлючені та незадоволені своїм життям, але при цьому все одно продовжують працювати й з важливим виглядом роблять свою “нелюбиму”, “не гідну оплати” роботу”, – додала Гвоздьова.

За словами артистки, фахівці зараз вміють тільки папірці перекладати, а не надавати кваліфіковану допомогу. Медсестри не вміють ставити катетери, а лікарі кричать на батьків: “матуся, куди ви дивилися, що дитину довели до такого стану”.

“Страшно, що, якщо у тебе немає грошей, зв’язків і статусу – ти практично не людина і ти не заслуговуєш гідного ставлення, уваги та надання допомоги”, – зазначила Гвоздьова.

Більш детально танцівниця розповідати про проблему не стала, але відомо, що проблеми зі здоров’ям у її молодшої дитини – сина Домініка.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини