“Не слуги, а ганьба народу” Фермер поставив на місце нардепа

226

Фермер із Житомирщини Сергій Вахнюк назвав ганьбою народу нардепа від правлячої партії Богдана Кицака та його колег через законопроєкт про ринок землі.

Відео було опубліковано на сторінці “Всеукраїнської Аграрної Ради” на Facebook. Фермер звинуватив народних обранців у брехні під час зібрання, – пише obozrevatel.

“Як можна було так нагло обманути людей! Тиждень тому ви нам сказали, що не будете підтримувати законопроєкт про ринок землі в такому вигяді, в якому він є, а проголосували. Вас просили ваші виборці не голосувати. Відповідайте! Було таке? Вас просив Ружинський район, Андрушівський район, Бердичівський район, а ви позорно натиснули кнопку!” – обурився Вахнюк.

Його слова зал зустрів оплесками. Він додав, що зараз долю української землі вирішують “перукарі й кулінари”, які ухвалюють національний закон.

“Не знаю, чи отримаємо ми перемогу, але в старості мене не буде совість мучити, що я нічого не зробив проти грабунку української землі. Ви далекі від слуг народу, ви ганьба народу. Ми брали кредити, купували трактори, будували ферми й годували худобу, а тепер не знаємо, що з нами буде”, – заявив фермер.

Він додав, що українські працівники сільського господарства набрали безліч кредитів. Вахнюк пригрозив влаштувати ганьбу нардепам під Радою. Зал почав скандувати “Ганьба!” депутатам.