«Не подобається – йдіть поплачте!» – Полякова прокоментувала скандал з Кароль

1404

Українська співачка Оля Полякова в черговий раз прокоментувала скандал, який розгорівся після її висловлювань на адресу колеги по сцені Тіни Кароль.

На своїй сторінці в Instagram артистка опублікувала відео, де розповіла “неприємну правду” про себе, а також влаштувала тролінг в ефірі, запросивши “лікаря” для “сеансу психотерапії”, – пише obozrevatel.

“Якщо серйозно, що відбувається останнім часом зі мною – а нічого такого, що не відбувалося раніше. Я така, яка я є. Десь груба, зухвала, неадекватна, хвора на голову, нахабна. Різна, всяка, на будь-який смак!”, – заявила співачка.

Вона додала, що ті, кому вона не подобається, можуть “не дивитися”, відписатися в соцмережах, “затикати вуха й очі, коли показують по телевізору”.

“Я не зобов’язана всім подобатися”, – сказала Полякова, зазначивши, що їй “глибоко наплювати” на хйт, оскільки вона вже пройшла “серйозний і складний шлях, повний розчарувань і труднощів”.

“Для когось я чесна, пряма, відверта, щира і справжня. Кажу те, що думаю, можу помилятися, але вмію визнавати свої помилки. Можу щиро вибачитися – і також щиро можу вибачити і пробачити… А кому не подобається – йдіть поплачте”, – зізналася співачка.

Полякова також сказала, що всіх любить, а в тих, хто занадто “ніжний” для шоу-бізнесу, попросила вибачення.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини