Не мали контактів з хворими: Марічка Падалко розповіла, як захворіла на коронавірус

4187

Відома українська телеведуча Марічка Падалко зізналась, що разом з сином і донькою перехворіла на коронавірус. Першим заразився Михайло, а згодом і зіркова матуся зі старшою дівчинкою Марією. Проте вона запевняє, що сім’я не контактувала з хворими

Вчора, 25 серпня, 44-річна Марічка Падалко оприлюднила, що була хвора на коронавірус, а крім неї заразилось ще двоє дітей. В інтерв’ю для “Сніданку з 1+1” телеведуча розповіла, як захворіла на COVID-19, та пояснила, чому їхня сім’я спростовує поширені твердження про недугу, повідомляє 24 канал.

Як Марічка Падалко захворіла на коронавірус?

Марічка Падалко пояснила, що 13-річний син Михайло поїхав на літні футбольні збори до Вінниці, а повернувся з болем у горлі, який минув за кілька днів. Згодом симптоми коронавірусу відчула старша 11-річна донька Марія, у якої хвороба проявилась по-іншому: дівчинка мала температуру 40,3.

Зараз ПЛР-тест ведучої та двох її дітей показують негативні результати. Наразі зірка з донькою одужують тільки від ускладнень – від бронхіту, а от син, як з’ясувалось, має високий рівень антитіл саме до COVID-19 і вже здоровий та активний.

Марічка Падалко про перебільшену небезпеку коронавірусу

Марічка Падалко закликала застерігатися, бути пильними і дбати про своє здоров’я, однак разом з тим не панікувати. Ведуча переконана, що страхітливі твердження про небезпеку зараження на коронавірус перебільшені. Це демонструє досвід її сім’ї, адже чоловік Єгор Соболєв та 9-річна донька Катерина були і є цілком здорові.

“Наша родина, з одного боку, підтверджує такі поширені установи про коронавірус, з іншого боку – їх повністю спростовує. Наприклад, про його заразність. З одного боку він дуже заразний і ми захворіли не маючи очевидних контактів з хворими на коронавірус. З іншого боку, в одній родині, у дуже близькому контакті двоє людей абсолютно здорові”, – наголосила Марічка Падалко.

Зараз телеведуча почувається значно краще, ніж у період загострення. Вона припинила вживати антибіотики й у неї починають вироблятися антитіла до COVID-19. Проте зараз Марічка Падалко перебуває вдома й ставиться вкрай обережно до свого здоров’я і самопочуття.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини