Не Куршавель, а бюджетний Мерібель: у мережі з’ясували, де насправді відпочивав Баканов

1139

«Тобто поєднувати Куршавель і Мерібель – то трохи так маніпуляція і прагнення хайпанути», – робить висновок журналіст

Не Куршавель, а бюджетний Мерібель: у мережі з'ясували, де насправді відпочивав Баканов

Журналіст та історик Олександр Зінченко порахував, скільки насправді коштувало перебування Івана Баканова у Франції на Різдвяні свята. Зокрема, Зінченко зазначив, що голова СБУ разом з родиною зупинився у досить скромному готелі для середнього класу, – пише Главком.

«Я подивився ціни у готелі, де він зупинився – 440 євро на 2 осіб на 5 днів. Тобто по 44 євро на добу. Скромні три зірочки в більшості європейських столиць коштують десь в межах 75 євро в середньому», – написав Олександр Зінченко. Також він звернув увагу, що Іван Баканов знаходиться не в Куршавелі, а в Марібелі. Два місця знаходяться поруч, але це інша долина, інша комуна, де більшість готелів орієнтуються не на олігархів, а на середній клас.

«Тобто поєднувати Куршавель і Мерібель – то трохи так маніпуляція і прагнення хайпанути. Скіпас є спільний на три долини і коштує 300 євро на 6 днів, оренда комплекту лижного спорядження – 120-130 євро. Тижневе перебування однієї особи у Мерібелі – то максимум 1000 євро на особу. Дивимося в декларацію, порівнюємо з офіційними доходами, робимо висновки», – додав Олександр Зінченко.

Як повідомлялось, голову Служби безпеки України Івана Баканова помітили на популярному гірськолижному курорті у Франції.

Голова СБУ Іван Баканов. Мерібель Куршавель08.01.2020

Gepostet von Mykhailo Tkach am Mittwoch, 8. Januar 2020

Журналіста проєкту «Схеми» Михайло Ткач оприлюднив чотири фотографії Баканова на курорті, але ніяких подробиць не вказав.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини