“Настав час переходити до наступу щодо відстоювання націнтересів” – Зеленський звернувся до українських розвідників

1747

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що в умовах реальної військової загрози найважливішу роль для безпеки суверенітету України відіграє зовнішня розвідка. Саме вона забезпечує своєчасність та певність інформації, щоб передбачити дії ворога та зберегти стабільність в українському суспільстві.

Про це повідомив сайт Офісу президента, де проходила офіційна церемонія з нагоди Дня зовнішньої розвідки України. Зеленський наголосив на професіоналізмі спецслужб та їхній допомозі в протистоянні зовнішнім викликам, тому зараз настав час наступальних дій, – пише Оbozrevatel.

“Це необхідно, щоб відстояти наші національні інтереси. Інтелект, здатність генерувати нешаблонні рішення для гострих проблем, відвага та самовідданість кожного розвідника мають залишатися дієвими інструментами для роботи на благо нашої держави”, – зауважив він.

Гарант дякує розвідникам за службу.

Лідер держави також наголосив, що отримання інформації від служби зовнішньої розвідки дозволяє об’єктивно оцінювати ситуацію та реальну загрозу від противника, який розмістив озброєння на південно-східних кордонах. Правдивість і точність даних не дозволяють “вганяти” Україну в панічний настрій та залучати до політичних інтриг на міжнародній арені.

“Наші громадяни об’єднані для того, щоб повернути наші території та прагнуть миру в нашій незалежній державі. Тому від вас дуже багато залежить: від правдивості інформації до її своєчасності”, – резюмував Зеленський.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини