“На таких тримаються будні війни”: подробиці про десантника, який загинув на Донбасі

789

Стало відомо ім’я ще одного бійця, який загинув на Донбасі 10 січня. Це 51-річний Віталій Петренко, який служив у 25-й окремій повітряно-десантній Січеславській бригаді. Він підірвався на невідомому вибуховому пристрої разом із 23-річним Іллею Супруном.

Докладніше про це пише OBOZREVATEL.

Потрапив на фронт за мобілізацією

Трагедія сталася в районі села Крута Балка Ясинуватського району Донецької області, коли Віталій та Ілля виконували завдання щодо відновлення мінно-вибухових загороджень. Обидва бійці були з Дніпра.

Товариш загиблого Петренка розповів нам, що чоловік воював на Донеччині вже кілька років. “Він потрапив на фронт за мобілізацією. Це була 5-та або 6-та хвиля. Служив у 25-й бригаді в інженерно-саперній роті, а після закінчення служби вже уклав контракт”, – каже він.

Віталію Петренку був 51 рікНа війні навчився стрибати з парашутом

Чоловік згадує, що до війни Віталій жодного разу не стрибав із парашутом, проте потрапив саме до повітряно-десантного підрозділу. “У 2016 році ми з ним разом виконували програму стрибків із парашутом. Усе пройшло нормально, він був на висоті”, – каже товариш по службі.

Віталій (крайній праворуч) до війни жодного разу не стрибав із парашутом

Віталій запам’ятався як дуже тиха і добра людина, був трохи романтиком. “Спокійний, врівноважений, він ніколи не обговорював накази, а просто їх виконував. Про таких кажуть, що на них тримаються будні війни. Тому що війна – не лише військові дії. На жаль, війна забирає найкращих”, – розповідає його колишній командир підрозділу.

Побратими загиблого згадують, що Віталій ніколи і ні з ким не конфліктував, а якщо потрібно, то допомагав без жодних прохань. Дбав про молодих військових, підказував їм, як поводитись у тій чи іншій ситуації.

Віталій був дуже добрим і трохи романтиком

Віталій Петренко був родом із села Цевеличі Локачинського району Волинської області, але жив у Дніпрі. У нього залишилося двоє дітей. За словами одного з його друзів, усі свята та вихідні він намагався проводити з ними. Петренка та Іллю Супруна поховають у суботу, 15 січня, у Дніпрі.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини