Комік Слава Комісаренко втік із Росії в Україну, рятуючись від Лукашенка й білоруського КДБ

905

Білоруський комік Слава Комісаренко переїхав до Києва після того, як КДБ Білорусі оголосив його в розшук. Причиною стали політичні погляди знаменитості та його жарти, спрямовані проти режиму незаконно обраного президента РБ Олександра Лукашенка.

Свою історію гуморист розповів під час одного з виступів на київській сцені. Його запис Комісаренко назвав “Мене шукає КДБ” й опублікував на особистому YouTube-каналі, – пише Оbozrevatel.

Слава Комісаренко на сцені

У звичайних країнах спецслужби ловлять терористів, а в Білорусі – приколістів. Тому що в Білорусі приколіст має бути один”, – пожартував Комісаренко.

Відомо, що раніше комік перевіз своїх батьків із РБ до російської столиці Москви, купивши для них квартиру. Він зробив це, щоб убезпечити сім’ю від переслідувань на батьківщині.

Водночас знаменитість вважав, що він у Росії в безпеці. Коли перед Новим роком його оголосив у розшук білоруський КДБ, Комісаренко поїхав до Києва.

Під час виступу гуморист пояснив: йому написала особа, пов’язана з білоруськими протестами, та повідомила: із правдивих джерел їй стало відомо, що коміка планували викрасти в Москві та привезти в Мінськ машиною.

Додамо, що в суботу, 15 січня, у Києві заплановано стендап-концерт Комісаренка. На Concert.ua повідомляється, що ціна на квитки стартувала від 400 гривень. Виступ викликав справжній ажіотаж: на 14 січня всі місця у залі вже розкупили.

Афіша виступу коміка

Чим Комісаренко розлютив білоруську владу

Комісаренко відомий різкими жартами проти білоруського режиму та підтримкою протестів проти результатів виборів у країні. Самопроголошеного президента РБ він із гумором називає “Чик-чирик”.

В інтерв’ю журналісту та блогеру Юрію Дудю знаменитість говорив, що президент РФ Володимир Путін, імовірно, сприймає Лукашенка “з позиції сили”. “Мені здається, що в Росії багато питань до нього… Знаєш же, ось як у Росії потрібен Володимир Вольфович Жириновський, щоб на його фоні бути розумним, адекватним, розважливим… Так, напевно, Росії цікаво мати такий приклад поруч із собою, на тлі якого вони виглядають взагалі чудово“, – заявляв Комісаренко.

У січні 2021 року комік у соцмережах розповів, що після критики Лукашенка усі його концерти в Білорусі були заборонені, на батьківщині також скасували його гастрольне посвідчення.

Також зірка стверджує, що він отримував дзвінки та повідомлення з погрозами від співробітників КДБ, проте раніше не вірив, що його можуть викрасти на території РФ.

Виступ коміка, в якому він критикує Лукашенка:

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини