На дорогах України з’являться нові дорожні знаки

787

В Україні 1 листопада 2021 року введуть нові дорожні знаки. Тоді набудуть чинності нові стандарти безпеки в частині “Безпека дорожнього руху. Знаки дорожні”. 

Зокрема, запровадять знаки “Автозаправні/Електрозарядні станції”, таблички “Місце для зарядки електромобілів”, “Платна дорога” та “Кінець платної дороги”. Основні зміни та уточнення будуть внесені в ДСТУ 4100:2021. Про це повідомили на сторінці Укравтодору в Facebook, – пише Оbozrevatel.

В Україні позначатимуть електрозарядні станції

Також ДСТУ доповнено знаками щодо прикордонної смуги відповідно до постанови КМУ від 9 листопада 2016 р. №790 та графічними матеріалами для уникнення неоднозначного трактування принципу встановлення та застосування кількох дорожніх знаків на одній опорі.

Крім того, додано новий розділ, де вказано, як розміщувати знаки на щитах і фонових щитах та введено окремий дорожній знак для позначення діагональних пішохідних переходів на перехрестях.

Нові дорожні знаки в Україні

Стандарти доповнено новими знаками і табличками, пов’язаними з велоінфраструктурою.

Також зміни стосуються знаків індивідуального проєктування – шрифтів, форми стрілок, введено символи для позначення центру населеного пункту, річки.

Пост Укравтодору про нові дорожні знаки

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини