“Ми вже є членами НАТО де-факто”: Резніков повідомив про успіхи ЗСУ щодо стандартів Альянсу

545

Голова Міноборони розповів, що за пів року відкритої фази війни ЗСУ опанували різну та дуже складну зброю НАТівського стандарту.

Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що українська армія за останні вісім років опанувала понад 300 стандартів НАТО. Про це Резніков розповів у ефірі телемарафону “Єдині новини” на українських телеканалах, – пише ТСН.

Більше 300 стандартів НАТО вже опановані нашими ЗСУ та силами сектору безпеки і оборони за останніх вісім років. По суті, з моменту початку україно-російської війни в 2014 році. За пів року відкритої фази цієї війни ми опанували зброю НАТівського стандарту різну, причому дуже складну”, – поінформував міністр.

Тобто українські військові навчалися користуватися складними системами різних виробників, і успішно застосовують їх на полі бою.

Резніков також зауважив, що ЗСУ як рекрути навчаються на різних полігонах: у Великій Британії, Польщі, Словаччині та інших.

“Тому я переконаний, що ми вже є членами Альянсу НАТО де-факто, нам залишилось стати ним де-юре”, – сказав очільник Міноборони.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини