Музей Шевченка у Києві втрапив у скандал: прикрили фото з Маріуполя, щоб провести заняття з йоги

501

Національний музей Тараса Шевченка у Києві потрапив до скандалу. А спалахнув він тому, що у залі, де проходить виставка World Press Photo 2023, проводили заняття з йоги. І для цього прикрили фото з Маріуполя.

Так, організатори йоги не придумали нічого кращого, ніж закрити світлини російсько-української війни. Зокрема, приховали вони банером фотографію, зроблену Євгеном Малолеткою. Мовиться про кадр з вагітною жінкою, котру на ношах несуть після авіаудару по пологовому у Маріуполі, – пише 24 канал.

Фото війни прикрили завісами

Звернімо увагу на те, що про ситуацію у своєму фейсбуку спочатку написала журналістка Крістіна Бердинських. Вона зауважила, що на цьому ж поверсі біло заняття фітнес-клубу Smartass. Останній ще й виклав у мережу анонс сеансу йоги на фоні “дуже важких” фото.

Правда, люди почали залишати гнівні реакції, після чого клуб допис видалив. Утім, сам музей спортивний захід вирішив не скасовувати. Просто його провели зранку, поки музей ще був зачинений. А кадри війни просто прикрили завісами.

Не знаю хто в цій ситуації гірший – фітнес-клуб чи музей, – додала наприкінці журналістка.

https://www.facebook.com/kristina.berdinskikh/posts/10163518857111164?ref=embed_post

Що каже фотограф

Власне, Євген Малолєтка – лауреат премії World Press Photo 2023.

Це такий собі бізнес по-українськи. Національний музей Тараса Шевченка та ця спортивна студія вирішили, що чхати вони хотіли на всіх. Зокрема, на загиблих та їхні родини. Спочатку музей хотів зняти роботи, але організатори (виставки World Press Photo – 24 Канал) їм заборонили, тому вони просто вирішили їх закрити простирадлами, – зазначив він.

Фотограф додав, що по всьому світу проходять виставки World Press Photo. І що там таких казусів не допускають. Натомість виникає подив, що подібне можливе у країні, в якій іде війна.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини