Moon Records відповіли мамі Кузьми, яка звинуватила лейбл в крадіжці пісень (відео)

1313

Андрій Пасічник записав відео мамі Андрія Кузьменка, яка поскаржилася на блокування кліпів сина на YouTube через порушення авторських прав. Він заявив, що Ольга взагалі не розуміє суті конфлікту.

Власник Moon Records записав відео є відповіддю мамі Кузьми

Власник Moon Records у своїй відповіді на звинувачення пояснив, що права на пісні “Скрябіна” належать не тільки спадкоємцям співака, а й учасникам колективу, а ще авторам слів і музики, – пише Сьогодні.ua.

За словами Пасічника, студія півтора роки намагається домовитися з ТОВ “Кузьма Скрябін”, але ті не хочуть йти на контакт, більш того, вони використовують маму Андрія Кузьменка.

Наші опоненти шляхом недобросовісної конкуренції вдаються до різних брудних методів. Використовують і прийом “сакральної жертви” – залучають Ольгу Кузьменко – маму загиблого лідера групи, яка, цілком ймовірно, не розуміє усіх аспектів ситуації, – заявив Андрій Пасічник в Facebook.

Він додав, що Ольга Кузьменко просто зачитує текст з паперу, який, до того ж, містить недостовірну інформацію. Він наполягає на справедливому розподілі роялті між законними авторами і виконавцями.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини