Молочний із Сomedy полюбив “русскій мір”: причини виїзду з України й чим займається в Росії

1169

Чим сьогодні займається зірка українського Сomedy Андрій Молочний, який опинився в центрі уваги через свій скандальний пост у соцмережах в Україні.

Свого часу Молочний був одним із найвідоміших українських коміків. Зокрема, популярність зірці приніс “Дует імені Чехова”, який Андрій створив разом із іншим коміком із України, Антоном Лірником, у 2006 році, розповідає Обозреватель.

Потім, через два роки, на українському телебаченні з’явилося нове скетчшоу “Файна Юкрайна”, генеральним продюсером якого став Молочний. Рейтинги гумористичної передачі радували високими цифрами, а проєкт проіснував до 2011 року.

Паралельно Антон і Андрій продовжували виступати разом, тому несподівана новина про завершення роботи “Дуету імені Чехова” у другій половині 2016 року шокувала багатьох шанувальників.

img

Однак, як виявилося, звістка здивувала не тільки фанатів, а й напарника Молочного – Антона Лірника. Тоді комік зізнавався:

“Дует імені Чехова” більш не функціонує! Причому вже давно. Смішно, що концертний директор “Дуету” ще минулого тижня продавав нас на корпоратив. Отже, не я один дізнався про закриття колективу сьогодні вранці, з Інстаграму”.

У 2016 році Молочний повернувся на “Сomedy Club” з новим проєктом, який отримав назву “Апетитні пампушки”.

img

Зараз Андрій Молочний багато часу проводить з родиною, вважаючи за краще триматися подалі від публічності. Також комік веде сторінку в Instagram. Правда, оновлює її не так часто – останнім часом на акаунті Андрія лише зрідка з’являються нові публікації. Ба більше, здебільшого у на рідкісних світлинах зображена їжа, природа або архівні кадри.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини