“Мо*кальська присядка”: Скабєєва на “Росія 1” влаштувала істерику через “золото” Беленюка

3603

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва розпочала свою програму “60 хвилин” на телеканалі “Росія 1” розповіддю про золоту медаль українця Жана Беленюка. Телеведуча заявила, що після нагороди борець виконав не український гопак, а також не побачила в киянинi корінного українця.

Скабєєва вважає, що через “мо*кальську присядку” Беленюку тепер загрожує небезпека після повернення в країну, передає Обозреватель.

“Борець Жан Беленюк здобув для своєї, нехай і не історичної, але все таки Батьківщини-України першу золоту медаль. На радощах 30-річний чорношкірий спортсмен пустився в танок”, – зазначила російська журналістка.

Скабєєва заявила, що медаллю і танцем Беленюк, як депутат, приніс хоч якусь користь Україні.

“Хоч якась видима користь країні від депутатів ВР. Хоча без “зради” не обійшлося. Знавці народних танців підозрюють, що Беленюк виконав не традиційний український гопак, а пустився в мо*кальську присядку. Тож на батьківщині можуть виникнути питаннячка. Так або інакше Беленюку до Києва повертатися небезпечно. Дивіться, ось вони – будні європейської столиці”, – заявила Скабєєва.

Нагадаємо, що Беленюк (прізвище при народженні Ндагіджімана) народився в 1991 році в Києві від батька-руандійця і матері-українки.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини