“Я незадоволений” – Станіслав Горуна прокоментував свій виступ на Олмпіаді-2020

600

Український каратист Станіслав Горуна завоював бронзову медаль Олімпійських ігор у Токіо.

Наш спортсмен відразу після півфінального поєдинку прокоментував досягнутий результат:

“Більш позитивні емоції будуть завтра. Сьогодні відчуваю різницю між очікуванням, заявленими результатами і тим, що у мене є. Думаю, що у мене, як для спортсмена-любителя, дуже непоганий результат. Можна навіть посміхнутися після поразки в півфіналі. Але зараз незадоволений. Незадоволений результатом і своїм виступом, виконанням, але на це є свої причини”.

Українець оцінив каратиста з Єгипту, якому програв в останньому бою групового етапу:

“Це вже був мій четвертий бій, плюс я знав, що проходжу в півфінал, тому я не дуже переймався і не хотів витрачати сили, щоб контролювати цей бій. Я просто намагався підняти трохи темп, щоб розігнати своє тіло. Зробив кілька помилок”.

Горуна поділився враженням від Олімпіади в Токіо.

“Це дуже круто. Я сюди потрапив і змінив свою думку про Олімпійські ігри. Я не думав, що це настільки масштабно. Я був спокійний і впевнений, коли ми приїхали в це селище, у мене не було мандражу.

Сюди потрапив, цей антураж, всі спортсмени, стільки прапорів. Тут такі держави, про які я навіть не здогадувався, а на карті шукати, я навіть не уявляв, що такі острови є. Це круто. Надихає, що весь світ займається спортом, всі змагаються, щоб сюди потрапити.

Дуже почесно бути тут серед них, а взяти медаль – маленький трофейчик на все життя. На деякий час я зрозумів, що весь світ стежить за нашим маленьким олімпійським селищем. Бути в епіцентрі уваги всього світу – це безцінний досвід, неймовірні емоції”, – сказав Горуна в програмі UA:Перший.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини