Марина Порошенко стала донором та здала кров на потреби фронту в підтримку проекту “Я, Ніна”

714

16 липня команда проекту “Я, Ніна” провела нетрадиційний бранч – reversed Red Brunch (бранч навпаки), в рамках якого кожен охочий зміг здати кров на потреби фронту та отримати почесний статус донора і маленький вишуканий подарунок від Guzema Jewelry.

Розповідає Прямий.

В рамках Red Brunch також відбулась презентація лотів для благодійного аукціону на підтримку проекту “Я, Ніна”. Зібрані кошти були спрямовані на препродакшн та зйомки ключових сцен повнометражного художнього фільму “Я, Ніна”, які пройшли в рамках Одеського Міжнародного Кінофестивалю з 10 до 21 липня 2019.

“Я, Ніна” – це великий місійний мультимедійний проект, в рамках якого буде видано книгу, засновану на реальних подіях життя відомої телеведучої та журналістки Яніни Соколової, знято повнометражний художній фільм “Я, Ніна” та кліп на саундтрек до фільму – пісню “Сьомий день” гурту “Друга ріка”. Головні ролі у фільмі зіграють Яніна Соколова, Валерія Ходос та Валерій Харчишин.

Серед лотів, які були презентовані командою проекту “Я, Ніна”:

Та сама червона сорочка Вакарчука. Саме в цій сорочці Святослав Вакарчук 26 травня 2019 р. виступив на легендарному концерті Океан Ельзи 360°. Згодом у тій самій сорочці він прийшов на запис передачі “Рандеву з Яніною Соколовою”, а в кінці запису подарував її в підтримку проекту “Я, Ніна”. Прослідкувати весь шлях червоної сорочки можна за хештегом #червонасорочкавакарчука. Це весела і зворушлива історія про те, як дві людини з чудовим почуттям гумору зіграли в справжній вербальний пінг-понг.

27 червня 2019 р. Фонд Порошенка підтримав проект “Я, Ніна” на суму 1 000 000 грн, а також підготував власні лоти для аукціону, серед яких годинник від п’ятого президента України Петра Порошенка та футболка з особливою історією. Окрім цього пані Марина Порошенко висловила бажання стати донором та здати кров на потреби фронту під час Red Brunсh від проекту “Я, Ніна”.

Сукня від українського дизайнера Ivan FROLOV, у якому Яніна Соколова вела церемонію відкриття ОМКФ 2018, і в якому навесні цього року знімалась фотосесія для проекту “Я, Ніна” також була продана на аукціоні.

Ескіз відомого київського мурала “Червоний велосипед” від канадського художника Емануеля Яруса. Мурал був створений в рамках проекту “Art United Us” у 2016 р., а сам лот був переданий Гео Леросом в підтримку проекту “Я, Ніна” на прес-конференції проекту 05.06.2019. Особливість даного лоту полягає не тільки в його культурній цінності, а й в тому, що художник цією роботою фактично повернувся до своїх витоків, оскільки має українське коріння.

Нова книжка Леся Подерв’янського “Таємничий амбал” з розгорнутим автографом від автора. Великий український драматург освоїв для себе нову форму – роман, який при цьому втілив у собі все найкраще від унікального та давно любимого літературного стиля автора.

“Може, як ви прочитаєте цю книгу, то вам відкриється: сила і слабкість, вічне і дріб’язок, життя і смерть”, – говорить про книгу журналіст та ведучий “Прямого” Микола Вересень.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини