Мама хлопчика з Бучі, фото якого на її могилі вразило світ, була нянею в дитячому садку: деталі трагедії

1299

Стало відомо трагічні подробиці загибелі жінки у Бучі, 6-річний син якої приносив на могилу мами на подвір’ї їхнього будинку консерви. Страшне фото дитини на могилі померлої мами облетіло світ.

З’ясувалося, що жителька Бучі померла не від голоду, як повідомлялося раніше, у неї лишилося ще двоє дітей, окрім маленького Влада. Трагічну історію розповіло видання Телеграф.

Кілька днів тому іноземні фотографи Rodrigo Abd та Narciso Contreras опублікували зроблені у звільненій від російських окупантів Бучі на Київщині страшні фото, де два хлопчики, Влад та Вова, прийшли на могилу померлої під час окупації міста рашистами мами. Молодший хлопчик, 6-річний Влад, приніс мамі консерви.

Тоді повідомлялося, що жінка померла від “голоду та стресу”.

Однак журналісти розшукали знайомих родини й дізналися, що сталося насправді.

Загиблу жінку звали не Ірина Танюк, як повідомлялося раніше, а Марина Наумець. Вона працювала нянею у приватному дитячому центрі. Їй було всього 34 роки.

Осиротіли троє дітей – 13-річна Софія, 10-річний Володимир та 6-річний Владислав.

“За словами жителів, жінка не впоралася зі стресом на тлі воєнних дій і померла в укритті багатоквартирного будинку, про голод не йдеться. Можливо, не витримало серце”, – пояснюють журналісти.

Наразі діти – з чоловіком загиблої бучанки Іваном. Він є рідним татом лише наймолодшому хлопчику. Двоє старших діток – від першого шлюбу Марини.

За даними видання, усім необхідним сім’ї допомагають волонтери й місцеві жителі.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини