“ЗСУ взяли під контроль практично всю Миколаївську область” – Віталій Кім

1588

Збройні сили України взяли під контроль практично всю Миколаївську область голова Миколаївської обласної державної (військової) адміністрації Віталій Кім.

“У нас в області їх практично не залишилося. [Вони залишаються у] Снігурівці та кількох селах на півдні. Але через те, що ці орки, потвори, нічого не можуть зробити, вони обстрілюють наше місто дистанційно зі “Смерчів”, – розповів Кім, передає інтернет-видання Гордон.

На його думку, так російські окупанти хочуть посіяти паніку і завдати максимальної шкоди жителям міста.

“Одночасно вони закидають фейки, що “ми тут ідемо, у нас 1 тис. танків, 700 ракетниць, 5 тис. людей”. Але їх там немає. Вони, навпаки, передислоковуються, загоюють свої рани, вивозять техніку лагодити (уже не кидають), окопуються і бояться. Сидять в окопах, сцять і чекають, що ми на них нападатимемо. Вони підло воюють”, – сказав голова регіону.

Гордон запитав, чи великі руйнування у Миколаєві через атаки російської армії.

“Не сказав би. У Миколаєві найбільша руйнація – це ОДА. Є багато зруйнованих лікарень, шкіл, куди вони влучили… В одну казарму влучили. Багато пошкоджень. По області понад 2 тис. будівель або зруйновано повністю, або пошкоджено”, – розповів Кім.

Він пояснив, що вважає руйнування у регіоні не дуже великими, бо бачив масштаб руйнувань в інших містах, зокрема у Маріуполі Донецької області та Києві.

“Усе пізнається в порівнянні. Поки що (сподіваюся, і надалі) – не сильно [пошкоджено інфраструктуру]”, – сказав голова ОДА.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини