«Людина-амфібія» стверджував, що Крим ніколи не був українським, а Україна – це Малоросія

1847

Відомий російський актор родом з України Володимир Коренєв помер 2 січня від коронавірусу. Про смерть артиста повідомила його донька.

Коренєв народився в Севастополі, однак в інтерв’ю для Парламентської газети він стверджував, що Крим ніколи не був українським. Ба більше, він також говорив, що Україна загалом ніколи не була самостійною державою, передає Обозреватель.

“Київ – мати міст руських!” – це ж історична дійсність, а не вигадка істориків. І назва “Малоросія” ніколи нікого в Україні не обурювала і не дратувала”, – розповідав в інтерв’ю артист.

Також він говорив в інтерв’ю для Известия, що щасливий від того, що Крим повернувся в Росію. Для нього Володимир Путін був видатною людиною.

“Я щасливий, що Крим повернувся в Росію, і це лише одна з причин, через яку вважаю нашого президента видатною людиною. Поправки до Конституції, які нам пропонують ухвалити, вважаю правильними. Давно пора було це зробити. Ми рухаємося в бік справжньої соціальної держави. Це мої глибокі громадянські переконання”, – повідомив в інтерв’ю знаменитість.

Крім того, Коренєв розповідав, що не вірить у новини про малайзійський “Боїнг”, а також був впевнений, що українці намагаються втягнути Росію в силовий конфлікт, порушуючи водночас російські кордони й обстрілюючи їхні території.

“Упевнений, Росію зараз будь-яким способом намагаються втягнути в цей силовий конфлікт. Звідси і брехня на весь світ про те, що малайзійський “Боїнг” збили наші ракетники. Звідси і дрімучі прессекретарі типу Псакі. Звідси і порушення російського кордону, і обстріли нашої території”, – стверджував актор.

Однак він заявляв, що ніколи не вважав українців духовно чужими росіянам. За словами Коренєва, нас пов’язувало дуже багато спільного.